Tuğba Şişik Reis Hakkında

2021 yılı itibarıyla bilişim sektöründe 30 yılımı tamamlıyorum. 2017 yılından bu yana ise ağ çözümleri pazarının önde gelen markalarından Zyxel Networks Türkiye’de Ülke Müdürü olarak görev yapmaktayım.

Zyxel’e katılmadan önce Metro Mümessillik (Heidelderg Türkiye) Satış Temsilcisi, Medyasoft’ta (Macromedia Türkiye) Pazarlama ve Satış Müdürü, Bilkom’da (Apple IMC) Ankara Bölge Müdürü, Adobe Systems’ta Bayi ve Distribütör Müdürü, son olarak da Samsung’da Eğitim Satış Müdürü olarak görev yaptım.

Marmara Üniversitesi Satış Yönetimi Bölümü mezunuyum.  Şu anda Atılım Üniversitesi’nde psikoloji yüksek lisansı yapıyorum.

Özellikle kız çocuklarının eğitimine büyük önem veriyorum ve bu konuda gönüllü çalışmalar yürütüyorum. Nar Tanesi programı aracılığıyla da öğrencilere mentorluk yapıyorum. Aynı zamanda Wtech (Teknolojide Kadın Derneği) üyesi, LÖSEV gönüllüsü ve TÜBİSAD üyesiyim.

Hobilerim arasında amatör olarak tiyatro oyunculuğu, çizgi film seslendirmesi, kişisel gelişim, satış yönetimi ve müşteriyle iletişim alanlarında seminerler vermek ve öykü yazmak yer alıyor.

Satış yönetimi ve kanal yönetimi alanındaki 30 yıllık iş tecrübemi siz gençlerle paylaşmak istedim. İş hayatına 30 yıl evvel başladığımda, yani sizler gibi gençken 🙂 ne tür yollardan geçtiğimi, neler yaşadığımı tugbasisik.com adresi aracılığı ile paylaşmaya çalışacağım.

Amacım, başlayacağınız bu uzun yolculukta, yaşadıklarımdan yola çıkarak sizlere ilham olabilmek ve bu yolda az da olsa tecrübelerimle sizlere katkı sağlayabilmek.

İletişim

Bana LinkedIn üzerinden veya aşağıdaki iletişim formunu kullanarak ulaşabilirsiniz.